پایه های تحصیلی

دبستان

متوسطه اول

متوسطه دوم

دبستان تلاش متوسطه اول تلاش متوسطه دوم تلاش

در هزاره ی سوم تحقیقات نشان می دهد که دوره دبیرستان و دانشگاه برای شکل دهی شخصیت کودکان بسیار دیر است.

ما در آموزشگاه دخترانه تلاش مهر پاینده به جای این که هدفمان فقط به فکر ورود به دانشگاه و بازار کار باشد ؛ هدف را آماده کردن دانش آموزان برای خوب زیستن قرار داده ایم.

بر این اساس ما بر آن شده ایم که دانش آموزان در کنار آموختن چگونه زیستن، شناسایی اهداف و شایستگی را در سنین پایین تر در مقطع ابتدایی به عزیزانمان بیاموزیم.

در همین راستا دبستان دخترانه تلاش مهر پاینده با رویکردی علمی ،تعلیم و تربیت نوین و با توجه به مبانی انسانی و رعایت ارزش های بشر دوستانه  و تقویت توانایی و استعداد ،که در مدرسه از اصلی ترین وظایف خود میداند را با اهمیت خاصی مورد توجه  و خط مشی خود قرار داده است.

بر این مبنا در طول شش سال تحصیلی طی برنامه های آموزشی ویژه به دنبال کشف و شکوفا سازی استعداد و توانایی دانش آموزان از طریق کسب مهارت های اصلی،کشف مساله و یافتن راه حل بر اساس رویکرد شناختی و بهره گیری از حواس پنج گانه در مسیر آموزش  هستیم.

مجتمع آموزشی دخترانه تلاش با ایجاد محیطی امن و آرام و بنا نهادن  اعتماد به مدرسه به عنوان خانه دوم در نظر دارد:

1)توجه به تفاوت های فردی

2)متناسب بودن تکالیف به نسبت زمان و سن دانش آموزان

3)به کارگیری روش های جذاب و نوین آموزشی

4)بهره گیری از معلمان متخصص با تجربه و خلاق

5)برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی و دانش افزایی برای آموزگاران،مربیان و اولیا با  هدف دانش افزایی و کسب مهارت های لازم

6)ارتباط با اولیا از طریق اپلیکیشن و سایت در کنار دفترچه تقویم اجرایی و ارزیابی دانش آموزان

7)برگزاری کلاس های زبان انگلیسی و فرانسه

8)برگزاری کلاس های آموزش تکمیلی موسیقی،خوش نویسی،نقاشی،انیمیشن سازی و...

9) برگزاری کلاس های کامپیوتر

10)شرکت در مسابقات ورزشی ،علمی و فرهنگی

11)برگزاری کلاس های تئاتر و سرود

12)برگزاری کلاس های نورو فیدبک و کلاس های تقویت حافظه

13)برگزاری کلاس های ورزشی با توجه به اثرات مثبت ورزش در روح و جسم دانش آموزان در زنگ های اختصاصی.

اما این تمام فعالیت ما در دوره طلایی دبستان نیست !

دوران ابتدایی برای داشمند شدن نیست بلکه مقطعی برای چشیدن طعم لذت با سواد شدن است

با سخت گیری و ایجاد استرس این لذت بزرگ را از فرزندانمان نگیریم

در مقطع متوسطه اول مجتمع آموزشی تلاش مهر پاینده؛ تلاش ما این است ؛فرزندانمان در انتقالی امن از دوره کودکی به نوجوانی ،با کمترین حواشی با توجه به تغییرت پایه تحصیلی و مسائل روانی نوجوانان قرار گیرند.

در همین راستا میتوانیم با افتخار اعلام کنیم که در کنار استعدادیابی و رشد مهارت های فردی ،تربیت نوجوانی شاد، با انگیزه و تلاشگر ، از اصلی ترین اهداف ما در مجتمع آموزشی تلاش مهر پاینده میباشد.

در کنار فعالیت های آموزشی و دپارتمان آموزش زبان انگلیسی و فرانسه ،برای رفاه و شادابی دانش آموزان مجتمع آموزشی تلاش با شرکت در مسابقات نقاشی، موسیقی، خطاطی، کتاب خوانی، تئاتر و سرود و مسابقات ورزشی تماما از دانش آموزان حمایت کرده و شرایط را برای عزیزانمان فراهم می سازیم.

جدا از تمامی موضوعات دیگر؛ ما در مجتمع آموزشی تلاش مهر پاینده با کشف استعداد های نهان در حوزه های کامپیوتر و کار با نرم افزار و با برگزاری آزمون های استعدادیابی و شکوفایی بهترین مهارت؛ دانش آموزان را با دیدی آینده نگر تربیت میکنیم و مسیر فرزندانمان را روشن می سازیم.

در متوسطه دوم مجتمع فرهنگی-آموزشی دخترانه تلاش مهر پاینده، با مهارت های گوناگون زندگی،خود باوری و ثابت قدم بودن آشنا خواهیم شد . طعم شیرین موفقیت را در آزمون های مختلف حس میکنیم.

دانش آموزان ما در مجموعه تلاش مهر پاینده یاد میگیرند که رو به جلو حرکت کنند؛ از کنار مسائل مختلف به سادگی عبور نکنند و به دنبال تحلیل و بررسی دقیق تر پیرامونشان باشند؛ همواره دغدغه تحول داشته باشند و در راه انسانیت، تحقیق و پژوهش؛ پیشرو و خلاق باشند.

مجتمع آموزشی تلاش مهر پاینده در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی همواره در صدد پیشبرد سطح دانش اندوزی و رسالت هدف میباشد.

همچنین از دیگر دغدغه های مهم در مجتمع آموزشی تلاش مهر پاینده پرورش دانش آموزانی است که در پی اعتلای علمی میهن عزیزمان؛ ایران سر افراز و کوشا باشند.

در کنار کادری مجرب و کار آزموده؛ تیم مشاوره و پشتیبانی منظم و منسجم، پیگیری روند آموزشی و روانشناسی دانش آموزان را انجام می دهند و در کلاس های مشاوره ی جمعی و فردی با برنامه ریزی های دقیق و منحصر به فرد روند دانش پژوهی را در این دوره طلایی آسان و هموار می سازند

ثبت نام سال 1401 - 1400 شروع شد

مجتمع آموزشی-فرهنگی دخترانه تلاش مهر پاینده در سال 1400-1401 در تمامی مقاطع تحصیلی در تمامی رشته ها دانش آموز می پذیرد.